DESIGN TEAM

 

Ania
Na imię mam Ania. Jestem 28 letnią żoną i mamą dwóch małych rozbójników Krzysia i Stasia. To oni właśnie dają mi energię, motywację i siłę do pracy. Moja scrapprzygoda zaczęła się właśnie od zrobienie zaproszeń na chrzest święty mojego starszaka. Było to 2,5 roku temu. Wszystko co tworzę, tworzę z miłości. Swojej pasji oddaję całe serce, a ona zamienia się w pracę, bez której trudno już wyobrazić sobie codzienne życie. Mam głowę pełną pomysłów i z wielką radością przelewam je na papier. A Papierowe Wycinanki to miejsce, gdzie możecie poznać mnie bliżej :)
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/papierowe.wycinanki.ani
https://www.youtube.com/channel/UChmLEM32w9VZsLb7Cf0ILxg
 

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 
Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.
Moje miejsca w sieci:
https://m.facebook.com/Magdalia-rękodzieło-z-wyobraźnią-333836838627

https://www.youtube.com/channel/UCQdaQqDoGWy7gECc9KWkTAA

 
Aneta, w sieci jako ByAnettKa, swój czas wolny dzielę między dwiema pasjami: kartkowaniem i czytaniem, chociaż ta pierwsza ostatnio zdecydowanie zwycięża!
Tworzę od dwóch lat ale dopiero od niedawna dzielę się swoimi wytworami z szerszą publicznością. Zaczęłam od robienia aniołów, potem był decoupage, aż w końcu pracując w kwiaciarni zetknęłam się  z ręcznie robionymi kartkami i przepadłam z kretesem. Kocham, uwielbiam, nie wyobrażam sobie życia bez tego. Mam głowę pełną pomysłów i dużo zapału. Cieszę się, że Tekturkowo dało mi szansę dzielenia się moją pasją. Mam nadzieję, że moje prace będą inspiracją dla Was. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie.
Moje miejsca w sieci:
http://www.instagram.com/byanettka
http://byanettka.blogspot.com/?m=1
https://www.facebook.com/By-Anett-Ka-2157585684491695

 
Mam na imię Monika. Od dziecka miałam zacięcie plastyczne, bardzo lubię rysunek, akwarele. Kilka lat temu w moim życiu zagościł scrapbooking i stał się moją wielką pasją. Moją ulubioną formą wyrazu w scrapbookingu są albumy, ale na moim biurku powstają też kartki, boxy, zdarzają się też prace mediowe. Na co dzień jestem żoną i mamą. Współpracuję z Domem Kultury, gdzie prowadzę warsztaty plastyczne dla dzieci, starając się przemycić jak najwięcej scprabookingu. Prowadzę swój funpage na Facebook'u (Monika Conca - Moje pasje) oraz kanał na YouTube, gdzie prezentuję swoje prace i dzielę się doświadczeniami, związanymi z moją pasję. Scrapbooking to wielka przygoda, dlatego też cieszę się, że zaczynam jej nowy rozdział współtworząc Design Team Tekturkowo. Dziękuję za zaufanie!
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/MonikaConcaMojePasje
https://www.youtube.com/channel/UCL2OdXU2ZqebxUF_sxbDG6Q
   Nazywam się Jakub, mam 18 lat. Rękodziełem interesuję się od dzieciństwa scrapbookingiem natomiast od 4 lat. Kocham to co robię i daje mi to wiele satysfakcji. W swoich pracach bardzo często a nawet prawie zawsze wykorzystuję tekturki więc myślę że trafiając do tego wspaniałego zespołu odnalazłem miejsce idealne dla siebie. Najczęściej wykonuje kartki okolicznościowe oraz exploding boxy czasem jednak zdarzają się inne formy takie jak albumy czy notesy. Moim ulubionym stylem jest styl romantyczny prace pełne kompozycji kwiatowych i mocno zdobionych papierów. Mam nadzieję że moje prace wykonane w ramach inspiracji zachęca was do działania z tymi cudownymi tekturkami.
Moje miejsca w sieci:
https://m.facebook.com/jakubtworzy/?locale2=pl_PL
https://www.youtube.com/channel/UCFvXoK7RAApUUYJUh4lUPBQ
  Mam na imię Agnieszka - w scrapowym światku jestem znana jako Crafty Cat. Od najmłodszych lat pasjonują mnie różne dziedziny rękodzieła, ale najczęściej sięgam po papier. Robię głównie kartki i drobne upominki dla rodziny i znajomych - albumy, notesy, exploding-boxy... Uwielbiam eksperymentować z nietypowymi materiałami i mediami, każda moja praca jest niepowtarzalna. Mam nadzieję, że spodoba się Wam to co przygotuję z tekturek z Tekturkowa :)
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/Pracownia.CraftyCat
  Mam na imię Patrycja. Wiele lat zazdrościłam tym, którzy mają hobby, swoją pasję. Uważałam, że ich życie dzięki temu jest dużo ciekawsze od mojego. A u mnie tylko praca-dom, praca-dom i tak w kółko. Długo mi zajęło znalezienie zajęcia, w którym mogłabym się zatracić, odprężyć, zapomnieć o problemach. No i nagle zupełnie przez przypadek udało się!!! Odkryłam, że cięcie papieru to coś, co mnie odpręża. Zakochałam się w kolorowych kolekcjach, tekturkach i innych “przydasiach” i tak, w listopadzie tamtego roku, powstały pierwsze kartki ślubne i albumy. A teraz powoli, małymi kroczkami staram się rozwijać moją pasję.
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/ScrapCorner
https://www.instagram.com/scrapcorner_patrycjamultan
  Mam na imię Basia i zajęłam się scrapowaniem ponad rok temu. Z zawodu i z pasji jestem pedagogiem, który w wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i stawiać sobie nowe cele i wyzwania. Zaczynając przygodę z Tekturkowo spełniam kolejne swoje marzenie. Mam swoje miejsce na Facebook'u- Czary-mary Barbary, i to własnie tutaj pokazuje swoje prace.
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/Czary-mary-Barbary-1755097421254079
  Jestem Ania, od niedawna emerytowana nauczycielka. Jak sięgam pamięcią wstecz to zawsze lubiłam zajęcia artystyczne. Trochę malowałam, robiłam na szydełku i drutach , ale nigdy nie było jakoś czasu na rozwijanie się w tym kierunku. Od kilku lat, tak na dobre, zaczęła się moja przygoda z rękodziełem – było to robienie kartek dla rodziny i znajomych w różnych technikach m.in. quilling, w pergaminie czy też iris folding. Z czasem odważyłam się pokazywać swoje prace na Facebooku- Moja papierowa kraina. Stało się to moją pasją, dająca mi ogrom satysfakcji.
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/MojaPapierowaKraina
Tu Agata, z wykształcenia jestem prawnikiem ale to właśnie scrapbooking zawładnął moim sercem i pasja przerodziła się w pracę, która sprawia mi niesamowitą przyjemność. Projektuje również grafiki, pudełka, opakowania i akcesoria do produktów.
Najlepiej odnajduję się w klimatach vintage i po uszy przepadłam w tworzeniu ręcznie robionych kwiatów z foamiranu :)
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 2 wspaniałych córek. Uwielbiam sporty motorowe i jestem totalnym pracoholikiem :)
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/agatapracownia
  Jestem Iwona i właśnie dołączyłam do DT Tekturkowo . Scrapuje i mediuje od blisko trzech lat prowadząc przy tym fanpage, bloga i kanał na YT pod nazwą ➡ Pracownia IKart Iwona Kmiecik - od niedawna możecie mnie znaleźć również na Instagramie. Moją pasją są książki , podróże i gotowanie, a największym hobby praca twórcza. Na co dzień pracuję w księgarni. Moją ulubioną formą są kartki oraz albumy. Wciąż podejmuję nowe wyzwania (np. walczę z kwiatkami z foamiranu) i uczę się nowych technik. Od jakiegoś czasu uwielbiam mediować. W końcu udało mi się również przeorganizować mój kącik i mogę cieszyć się moją pracownią. Nie mogę się doczekać inspirowania Was swoimi pracami razem z pozostałą częścią DT.
Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/pracowniaIKart
https://www.instagram.com/pracowniaikart
https://www.youtube.com/channel/UCmcfBIvRjhjcoWQEJF7QXZg
http://pracowniaikart.blogspot.com
  Tu Karolina, jestem 26-letnią mamą i żoną, perfekcjonistką od dawna zakochaną w papierze. Oficjalnie tworzę od co najmniej 9 lat, wtedy zaczęłam się dzielić swoimi pracami na blogu, jednak moje zamiłowanie do papierowych prac trwa już od dzieciństwa. Nie wyobrażam sobie dnia bez czasu spędzonego w mojej maleńkiej gdzie biurko ugina się pod stertą papierów, gdzie maleńkie ścinki papieru oblegają podłogę, a doba ciągle nie starcza na realizację wszystkich pomysłów. Tam dzieją się papierowe cuda, które wypełniają moją codzienność. Najchętniej tworzę kartki i pudełka, ale z chęcią podejmuję się różnych innych projektów.
Moje miejsca w sieci:
http://karolinajezak.blogspot.com
https://www.facebook.com/KarolinaJezakHandmade
  Mam na imię Natalia, mam 27 lat. Mam głowę pełną pomysłów i cele do których konsekwentnie dążę. Rękodzieło to moja pasja, którą zajmuję się na co dzień w swojej własnej wymarzonej pracowni. Ponadto jestem miłą, zwariowaną i strasznie pedantyczną osobą ;) Prywatnie jestem kochającą żoną i mamą dwóch wspaniałych urwisów.
Moje miejsca w sieci:
http://www.facebook.com/szafadekoracji
http://www.instagram.com/szafadekoracji
http://www.szafadekoracji.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl