DESIGN TEAM

 

Ania


Na imię mam Ania. Jestem 28 letnią żoną i mamą dwóch małych rozbójników Krzysia i Stasia. To oni właśnie dają mi energię, motywację i siłę do pracy. Moja scrapprzygoda zaczęła się właśnie od zrobienie zaproszeń na chrzest święty mojego starszaka. Było to 2,5 roku temu. Wszystko co tworzę, tworzę z miłości. Swojej pasji oddaję całe serce, a ona zamienia się w pracę, bez której trudno już wyobrazić sobie codzienne życie. Mam głowę pełną pomysłów i z wielką radością przelewam je na papier. A Papierowe Wycinanki to miejsce, gdzie możecie poznać mnie bliżej :)

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/papierowe.wycinanki.ani
https://www.youtube.com/channel/UChmLEM32w9VZsLb7Cf0ILxg

 

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 
Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.

Moje miejsca w sieci:
https://m.facebook.com/Magdalia-rękodzieło-z-wyobraźnią-333836838627 https://www.youtube.com/channel/UCQdaQqDoGWy7gECc9KWkTAA
 


Aneta, w sieci jako ByAnettKa, swój czas wolny dzielę między dwiema pasjami: kartkowaniem i czytaniem, chociaż ta pierwsza ostatnio zdecydowanie zwycięża!
Tworzę od dwóch lat ale dopiero od niedawna dzielę się swoimi wytworami z szerszą publicznością. Zaczęłam od robienia aniołów, potem był decoupage, aż w końcu pracując w kwiaciarni zetknęłam się  z ręcznie robionymi kartkami i przepadłam z kretesem. Kocham, uwielbiam, nie wyobrażam sobie życia bez tego. Mam głowę pełną pomysłów i dużo zapału. Cieszę się, że Tekturkowo dało mi szansę dzielenia się moją pasją. Mam nadzieję, że moje prace będą inspiracją dla Was. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie.

Moje miejsca w sieci:
http://www.instagram.com/byanettka
http://byanettka.blogspot.com/?m=1
https://www.facebook.com/By-Anett-Ka-2157585684491695

 


Mam na imię Monika. Od dziecka miałam zacięcie plastyczne, bardzo lubię rysunek, akwarele. Kilka lat temu w moim życiu zagościł scrapbooking i stał się moją wielką pasją. Moją ulubioną formą wyrazu w scrapbookingu są albumy, ale na moim biurku powstają też kartki, boxy, zdarzają się też prace mediowe. Na co dzień jestem żoną i mamą. Współpracuję z Domem Kultury, gdzie prowadzę warsztaty plastyczne dla dzieci, starając się przemycić jak najwięcej scprabookingu. Prowadzę swój funpage na Facebook'u (Monika Conca - Moje pasje) oraz kanał na YouTube, gdzie prezentuję swoje prace i dzielę się doświadczeniami, związanymi z moją pasję. Scrapbooking to wielka przygoda, dlatego też cieszę się, że zaczynam jej nowy rozdział współtworząc Design Team Tekturkowo. Dziękuję za zaufanie!

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/MonikaConcaMojePasje
https://www.youtube.com/channel/UCL2OdXU2ZqebxUF_sxbDG6Q

 

Tu Karolina, jestem 26-letnią mamą i żoną, perfekcjonistką od dawna zakochaną w papierze. Oficjalnie tworzę od co najmniej 9 lat, wtedy zaczęłam się dzielić swoimi pracami na blogu, jednak moje zamiłowanie do papierowych prac trwa już od dzieciństwa. Nie wyobrażam sobie dnia bez czasu spędzonego w mojej maleńkiej gdzie biurko ugina się pod stertą papierów, gdzie maleńkie ścinki papieru oblegają podłogę, a doba ciągle nie starcza na realizację wszystkich pomysłów. Tam dzieją się papierowe cuda, które wypełniają moją codzienność. Najchętniej tworzę kartki i pudełka, ale z chęcią podejmuję się różnych innych projektów.

Moje miejsca w sieci:
http://karolinajezak.blogspot.com
https://www.facebook.com/KarolinaJezakHandmade

 

Mam na imię Basia i zajęłam się scrapowaniem ponad rok temu. Z zawodu i z pasji jestem pedagogiem, który w wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i stawiać sobie nowe cele i wyzwania. Zaczynając przygodę z Tekturkowo spełniam kolejne swoje marzenie. Mam swoje miejsce na Facebook'u- Czary-mary Barbary, i to własnie tutaj pokazuje swoje prace.

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/Czary-mary-Barbary-1755097421254079

 

Jestem Ania, od niedawna emerytowana nauczycielka. Jak sięgam pamięcią wstecz to zawsze lubiłam zajęcia artystyczne. Trochę malowałam, robiłam na szydełku i drutach, ale nigdy nie było jakoś czasu na rozwijanie się w tym kierunku. Od kilku lat, tak na dobre, zaczęła się moja przygoda z rękodziełem – było to robienie kartek dla rodziny i znajomych w różnych technikach m.in. quilling, w pergaminie czy też iris folding. Z czasem odważyłam się pokazywać swoje prace na Facebooku- Moja papierowa kraina. Stało się to moją pasją, dająca mi ogrom satysfakcji.

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/MojaPapierowaKraina

Jestem Iwona i właśnie dołączyłam do DT Tekturkowo . Scrapuje i mediuje od blisko trzech lat prowadząc przy tym fanpage, bloga i kanał na YT pod nazwą ➡ Pracownia IKart Iwona Kmiecik - od niedawna możecie mnie znaleźć również na Instagramie. Moją pasją są książki , podróże i gotowanie, a największym hobby praca twórcza. Na co dzień pracuję w księgarni. Moją ulubioną formą są kartki oraz albumy. Wciąż podejmuję nowe wyzwania (np. walczę z kwiatkami z foamiranu) i uczę się nowych technik. Od jakiegoś czasu uwielbiam mediować. W końcu udało mi się również przeorganizować mój kącik i mogę cieszyć się moją pracownią. Nie mogę się doczekać inspirowania Was swoimi pracami razem z pozostałą częścią DT.

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/pracowniaIKart
https://www.instagram.com/pracowniaikart
https://www.youtube.com/channel/UCmcfBIvRjhjcoWQEJF7QXZg
http://pracowniaikart.blogspot.com

Tu Agata, z wykształcenia jestem prawnikiem ale to właśnie scrapbooking zawładnął moim sercem i pasja przerodziła się w pracę, która sprawia mi niesamowitą przyjemność. Projektuje również grafiki, pudełka, opakowania i akcesoria do produktów.
Najlepiej odnajduję się w klimatach vintage i po uszy przepadłam w tworzeniu ręcznie robionych kwiatów z foamiranu :)
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 2 wspaniałych córek. Uwielbiam sporty motorowe i jestem totalnym pracoholikiem :)

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/agatapracownia

Dzień Dobry Wszystkim! Mam na imię Justyna lecz w świecie blogowym zobaczycie mnie jako Dżastii. Rękodzieło w różnej formie jest ze mną od zawsze ale intensywnie rozwija się od 2012 roku. Tworzę głównie kartki, pudełka, albumy i dekoracje świąteczne. Nie boję się jednak wyzwań i wciąż szukam nowych form. Kocham scrapbooking i nic nas nie jest w stanie rozdzielić. Jest mi ogromnie miło że będę mogła dzielić się z Wami swoją pasją w ramach DT Tekturkowo.

Moje miejsca w sieci:
http://udzastii.blogspot.com/ https://www.instagram.com/udzastii/ https://www.facebook.com/pages/DesMerveilles/277468512415669
 

Mam na imię Kasia, mieszkam w Opolu. Jestem mamą dwóch córek Marysi (3 lata) i Małgosi (1,5 roku). Od dziecka otaczały mnie różne zajęcia plastyczne, a przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się około 5 lat temu i jest to moja odskocznia od codzienności. Ta pasja mnie pochłania, motywuje do działania, rozwoju, pociąga do odkrywania i ciągłego uczenia się oraz zdobywania nowych umiejętności. Uwielbiam tworzyć, a uśmiech osoby obdarowanej jest dla mnie największym podziękowaniem. Jest mi niezmiernie miło, że Tekturkowo obdarzyło mnie swoim zaufaniem, mam nadzieję, że moje prace będą Was inspirować.

Moje miejsca w sieci:
https://kathart-rekodzielo.blogspot.com/?m=0 https://facebook.com/KathArt.rekodzielo.z.polski/?ref=bookmarks https://www.instagram.com/kathart.rekodzielo.z.polski/
 

Mam na imię Natalia, pochodzę z Poznania lecz aktualnie wraz z mężem mieszkam w UK. Scprabookingiem zajmuję się już od jakiegoś czasu - miłość do niego pochłonęła mnie całkowicie! Na co dzień tworzę różnorodne projekty zaczynając od kartek, a kończąc na projektach mixedmediowych. Bardzo miło będzie mi zasilać szeregi DT Tekturkowo i mam nadzieję, że moje inspiracje przypadną Wam do gustu.

Moje miejsca w sieci:
https://www.facebook.com/byNataliaKrolak/
https://www.instagram.com/handmade.and.me/
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl