DESIGN TEAM

 

Cześć! :)
Nazywam się Natalia Królak, w sieci działam jako "Handmade and Me".
Pochodzę z Poznania lecz aktualnie wraz z mężem mieszkam w UK. Z rękodziełem związana od zawsze i chyba już na zawsze ;) - różne jego dziedziny towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Pierwszy raz ze scrapbookingiem i cardmakingiem zetknęłam się 3 lata temu.  Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie praca z papierem stała mi się najbliższa :) Sporą część wolnego czasu spędzam w pracowni gdzie uwielbiam tworzyć papierowe różności, choć nie tylko...
Jakiś czas temu bardzo polubiłam pracę z wykorzystaniem technik mixedmedia, dlatego równie często sięgam też po pędzle, farby i różnego rodzaju preparaty ;) W moich pracach najczęściej znajdziecie bogate kompozycje pełne rozmaitych elementów, kwiatów, koronek  - styl "na bogato" to zdecydowanie jeden z moich ulubionych ;) 
Prywatnie kochająca podróże, zwiedzanie, wielbicielka gór, jazdy na nartach, ale także m. in. spacerów po lesie i czytania książek :) Pozytywnie nastawiona do ludzi i świata ;)

Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/byNataliaKrolak/
IG: https://www.instagram.com/handmade.and.me/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCJrU5wv6BFLUTXJfwibfhhA
Blog: https://handmadeandmenataliakrolak.blogspot.com/

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 

Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.

Moje miejsca w sieci:
FB:https://m.facebook.com/Magdalia-rękodzieło-z-wyobraźnią-333836838627 
YT: https://www.youtube.com/channel/UCQdaQqDoGWy7gECc9KWkTAA

 

Witajcie. 
Mam na imię Marlena. Zawodowo zajmuję się podatkami pracując w biurze rachunkowym. Swoją przygodę z rękodziełem zaczynałam od decoupage, później scrapbboking przejął zdecydowaną większość mojego wolnego czasu, czasem coś zmediuję. Bardzo lubię łączyć papier, tekturki i media, dzięki czemu projekty, które powstają są inne niepowtarzalne. Mój ulubiony styl to Shabby Chic, Vintage oraz Steampunk, więc spodziewajcie się wielu inspiracji z szykownymi koronkami, które zobaczycie na zmianę z rdzawymi, klimatycznymi pracami steampunkowymi. Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła tworzyć dla Tekturkowo inspirując Was.

Moje miejsca w sieci:  
FB: https://www.facebook.com/scrapartki/
IG: https://www.instagram.com/hojda_luczka/?hl=pl  
YT: https://www.youtube.com/channel/UCLANka_hWOHs4zbleebBXGw  
Blog: https://scrap-artki.blogspot.com/

 

   Hej!
Jestem Aśka , mam 44 lata , pochodzę ze Śląska ale od 14 lat mieszkam w Niemczech.
Odkąd pamiętam zajmowałam sie rękodziełem. Jako dziecko wycinałam, kleiłam, szyłam.
Potem przez parę lat prowadzilam kwiaciarnię. Obecnie zajmuje się wyłącznie rękodziełem , tworzę anioły w technice Powertex .
Scrapbooking zafascynował mnie na początku 2020 roku . Uwielbiam papier , tekturki, Mix-Media tez nie jest mi obce.
Jestem zaszczycona, ze będę mogła się z Wami spotykać na live, razem tworzyć i Was inspirować.
Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/joanna.szulc.543
IG: https://www.instagram.com/j.s.design_papiertraeume/
YT: https://www.youtube.com/channel/UC0rf9LyojKzHvxClIPQQxzA
 

Witajcie!
Nazywam się Magda, scraperka, która swoją twórczość publikuje pod nazwą Paperlikeme. Pochodzę z Gdańska ale od kilkunastu lat mieszkam na Zielonej Wyspie.
Odkąd pamiętam, zawsze drzemał w mnie mały artysta.  Zaczęło się od tworzenia dekoracji do domu, poprzez zdobienie  tortów, aż w końcu natknęłam się na scrapbooking, który oczywiście skradł me serce. Kartki, LO i journale to moje ulubione formy. Lubię prace warstwowe, ozdobione ręcznie wykonanymi kwiatami.. Ostatnimi czasy wplatam do scrapu nieco mediów i to właśnie łączenie tych dwóch technik sprawia mi największą radość, a uzyskane projekty potrafią zaskoczyć swoją nieprzewidywalnością i pięknem. Mam jeszcze jedną pasję, a właściwe to nasze wspólne rodzinne hobby, a mianowicie sport - kochamy aktywnie spędzać czas czy to na spacerach, basenie czy też siłowni. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do niezwykłego "Tekturkowego" DT i  że będę mogła się dzielić z Wami moją pasją i inspiracjami.

Moje miejsca w sieci:
FB: https://www.facebook.com/paperlikeme
IG: https://www.instagram.com/paperlikeme/
GALERIA: https://www.paperlikeme.com/blank

 

Hej, mam na imię Kinga :) 
Bardzo mi miło, że mogę dołączyć do Tekturkowego DT i inspirować Was moimi pracami. 
Suwałki to moje rodzinne miasto, ale od kilku lat szczęśliwie mieszkam na wsi. Jestem miłośniczką kotów, literatury faktu, zdolnych polskich muzyków oraz rękodzieła pod każdą możliwą postacią. Na co dzień pracuję z dziećmi, a w wolnym czasie tańczę, haftuję i odpoczywam ;)
Scrapbooking towarzyszył mi od wielu, wielu lat, ale tylko okazjonalnie. Aż wreszcie postanowiłam, że będę robić to, co w życiu najbardziej kocham... A kocham TWORZYĆ! Staram się robić różnorodne prace: kartki, albumy, notesy, home decor i wszystko to, co wiąże się z kreatywnością. Najbardziej lubię pracować nad nietypowymi projektami. W przyszłości chciałabym zgłębić tajniki mediowania.

Moje miejsca w sieci:
FB: https://www.facebook.com/kinia.kimami/?modal=admin_todo_tour
IG: https://www.instagram.com/kimami.lov/?hl=pl
YT: https://www.youtube.com/channel/UCdBuOaLk12q_BjcLAK_7yCA

 

Cześć!
Mam na imię Agnieszka. Od kilku lat mieszkam w Krakowie gdzie najpierw studiowałam analitykę medyczną a obecnie pracuję i wychowuję dwie ukochane córeczki. W wolnym czasie lubię czytać książki przygodowe, oglądać ciekawe seriale i oczywiście tworzyć. Od dawna zajmowałam się rysowaniem, haftem krzyżykowym aż pewnego dnia odkryłam technikę pergaminową. I tak zaczęła się moja przygoda z tworzeniem kartek. Potem był scrapbooking i mixed media. Obecnie moją ulubioną formą są karty ATC. Lubię eksperymentować z mediami, kocham embossing na gorąco i oczywiście tekturki. Prowadzę też od kilku lat album typu Project Life. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje prace - nie bójcie się tworzyć bo to ogromna frajda:)

Moje miejsca w sieci:
FB: www.facebook.com/agnieszka.kret.96
IG: https://www.instagram.com/agnieszkaolbrych/
Blog: www.uagnieszkik.blogspot.com 

Cześć mam na imię Magda. 
W sieci można mnie znaleźć pod nazwą Cytrynowy Magiel. Na codzień zajmuję domem i rodziną. Jestem żoną i mamą. Scrapbooking to moja ulubiona forma tworzenia. Uwielbiam robić albumy na zdjęcia! Oczywiście robienie kartek też sprawia mi dużą frajdę. W moich social mediach można też mediowe prace. Tych akurat dopiero się uczę. Dołączenie do rodziny Tekturkowa sprawiło mi ogromną radość. Jest mi bardzo miło, że mogę być w gronie ludzi, którzy mają podobne pasje. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, a moje prace będą inspirować wiele osób. 

Moje miejsca w sieci:  
FB: https://www.facebook.com/cytrynowymagiel
IG: https://www.instagram.com/cytrynowymagiel/
YT: https://www.youtube.com/channel/UC7rMX_uAmuBUUiSkPo5vDpg

 

 

Cześć! 
Jestem Justyna, moje miejsca w sieci znajdziecie pod nazwą Rabusiowe Pasje. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką oraz właścicielką pięknego kocurka bengalskiego.
Scrapbooking poznałam na początku zeszłego roku, byłam wtedy w ciąży i jako pierwszy stworzyłam własny album ciążowy, który stał się cudowną i unikatową pamiątką z tego szczególnego okresu. Od tamtej pory przepadłam i praca z papierem stała się moją największą pasją. Uwielbiam tworzyć albumy, exploding boxy i bogato zdobione kartki. Mnóstwo radości przynosi mi również robienie kwiatów z foamiranu i papieru. Powoli odkrywam również inne techniki rękodzieła, takie jak mix-media i decoupage. 
Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu projektowego Tekturkowo. Mam nadzieję, że moje prace Wam się spodobają i zainspirują Was do działania! 

Moje miejsca:
Fb: https://www.facebook.com/rabusiowepasje/
IG: https://www.instagram.com/rabusiowe_pasje
YT: https://www.youtube.com/channel/UC8ryptcZJS77eTcHGFG7GpQ

  Witajcie !
Mam na imię Kasia, w sieci znajdziecie mnie pod marką Beauty Art.
Tychy to moje rodzinne miasto w którym mieszkam, pracuję i tworzę. Jestem żoną i mamą . Moim życiem zawodowym rządzą cyferki. Pomagam w finansowaniu marzeń, a po pracy zamieniam komputer na papier, nożyczki i tworzę.
Scrapbooking towarzyszy mi w życiu od wielu lat. Zaczęło sie od jednej bardzo ważnej kartki na 90 Urodziny mojej Babci i tak już zostało :-) Rękodzieło jest tym co Kocham, moim papierowym królestwem.
Tworzę głównie kartki, najczęściej w formie Exploding Boxów. W moich social mediach znajdziecie również prace w zupełnie innych formach. Moje projekty są bardzo przestrzenne, bogato zdobione
z wieloma drobnymi elementami . Zawsze bardzo estetycznie wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy element.
Być tu z Wami jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Mam nadzieję, że moje prace z Tekturkowo będą dla Was inspirujące. Zawsze pamiętajcie, że marzenia się spełniają tylko trzeba do nich dążyć i nigdy nie odpuszczać. Ja jestem dowodem na to, że jest to możliwe. Jestem tu dziś z Wami :-)

Moje miejsce w sieci
FB: https://www.facebook.com/BeautyArttworzonezPasja
IG: https://www.instagram.com/beautyart_handmade/

Witajcie!
Mam na imię Agnieszka. Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się w 2015 r. od quillingu i wstążki. Od nich też pochodzi nazwa mojej stronyFB czyli "Wstążką i papierem". Wstążka odeszła w niepamięć, za to quilling został moją wielką miłością i wracam do niego z sentymentem. 2 lata później poznałam scrapbooking i moje paseczki - kiedyś w "czystej postaci" teraz łączę ze wszystkim co mi wpadnie w łapki. Kocham kwiaty, a co za tym idzie, wpycham je do prawie każdej pracy. Staram się rozwijać, poznawać nowe techniki, dlatego mam nadzieję, że nie będę Was zanudzać tylko kartkami, choć one też na bank będę.
Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do tak cudownie  kreatywnych i utalentowanych i dziewczyn z DT Tekturkowo.

Moje miejsca w sieci:
FB: https://www.facebook.com/Wstazkaipapierem/
IG: https://www.instagram.com/agnieszka.piwko/
Blog: https://papierowouagi.blogspot.com/

 
Cześć :)

Mam na imię Wiola. Od kilku lat mieszkam z partnerem i pięcioletnią córką w Londynie. Rękodzieło towarzyszy mi od najmłodszych lat, zmieniały się tylko jego rodzaje. Gdy odkryłam scrapbooking i cardmaking 2,5 roku temu, zupełnie przepadłam. Zakochałam się i ta miłość z czasem kwitnie. Małymi krokami próbuję swoich sił także w mix mediach. Bardzo lubię robić kartki i exploding boxy, ale znajdziecie u mnie również albumy, dekoracje domu i wiele innych rzeczy. Najchętniej tworzę pastelowe, wielowarstwowe, ukwiecone kompozycje. W sieci widnieję jako "Paper World by Wiola".
Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielem. Lubię piesze wędrówki, spędzać czas kreatywnie ze swoją córką, nie pogardzę dobrym serialem przy scrapowaniu ;) . Jestem ogromnie zaszczycona znajdując się w takim utalentowanym gronie i z wielką energią oraz zaangażowaniem będę tworzyć dla Was inspiracje :) 

Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/Paper-World-by-Wiola-201838600434088/
IG: https://instagram.com/paper_world_by_wiola?igshid=ttx8p2zo1nb5

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl