Design Team

Cześć! :)
Nazywam się Natalia Królak, w sieci działam jako "Handmade and Me".
Pochodzę z Poznania lecz aktualnie wraz z mężem mieszkam w UK. Z rękodziełem związana od zawsze i chyba już na zawsze ;) - różne jego dziedziny towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Pierwszy raz ze scrapbookingiem i cardmakingiem zetknęłam się 3 lata temu.  Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie praca z papierem stała mi się najbliższa :) Sporą część wolnego czasu spędzam w pracowni gdzie uwielbiam tworzyć papierowe różności, choć nie tylko...
Jakiś czas temu bardzo polubiłam pracę z wykorzystaniem technik mixedmedia, dlatego równie często sięgam też po pędzle, farby i różnego rodzaju preparaty ;) W moich pracach najczęściej znajdziecie bogate kompozycje pełne rozmaitych elementów, kwiatów, koronek  - styl "na bogato" to zdecydowanie jeden z moich ulubionych ;) 
Prywatnie kochająca podróże, zwiedzanie, wielbicielka gór, jazdy na nartach, ale także m. in. spacerów po lesie i czytania książek :) Pozytywnie nastawiona do ludzi i świata ;)

Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/byNataliaKrolak/
IG: https://www.instagram.com/handmade.and.me/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCJrU5wv6BFLUTXJfwibfhhA
Blog: https://handmadeandmenataliakrolak.blogspot.com/

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 

Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.

Moje miejsca w sieci:
FB:https://m.facebook.com/Magdalia-rękodzieło-z-wyobraźnią-333836838627 
YT: https://www.youtube.com/channel/UCQdaQqDoGWy7gECc9KWkTAA

 

Witajcie. 
Mam na imię Marlena. Zawodowo zajmuję się podatkami pracując w biurze rachunkowym. Swoją przygodę z rękodziełem zaczynałam od decoupage, później scrapbboking przejął zdecydowaną większość mojego wolnego czasu, czasem coś zmediuję. Bardzo lubię łączyć papier, tekturki i media, dzięki czemu projekty, które powstają są inne niepowtarzalne. Mój ulubiony styl to Shabby Chic, Vintage oraz Steampunk, więc spodziewajcie się wielu inspiracji z szykownymi koronkami, które zobaczycie na zmianę z rdzawymi, klimatycznymi pracami steampunkowymi. Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła tworzyć dla Tekturkowo inspirując Was.

Moje miejsca w sieci:  
FB: https://www.facebook.com/scrapartki/
IG: https://www.instagram.com/hojda_luczka/?hl=pl  
YT: https://www.youtube.com/channel/UCLANka_hWOHs4zbleebBXGw  
Blog: https://scrap-artki.blogspot.com/

 

Cześć mam na imię Magda. 
W sieci można mnie znaleźć pod nazwą Cytrynowy Magiel. Na codzień zajmuję domem i rodziną. Jestem żoną i mamą. Scrapbooking to moja ulubiona forma tworzenia. Uwielbiam robić albumy na zdjęcia! Oczywiście robienie kartek też sprawia mi dużą frajdę. W moich social mediach można też mediowe prace. Tych akurat dopiero się uczę. Dołączenie do rodziny Tekturkowa sprawiło mi ogromną radość. Jest mi bardzo miło, że mogę być w gronie ludzi, którzy mają podobne pasje. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, a moje prace będą inspirować wiele osób. 

Moje miejsca w sieci:  
FB: https://www.facebook.com/cytrynowymagiel
IG: https://www.instagram.com/cytrynowymagiel/
YT: https://www.youtube.com/channel/UC7rMX_uAmuBUUiSkPo5vDpg

Hej, mam na imię Kinga :) 
Bardzo mi miło, że mogę dołączyć do Tekturkowego DT i inspirować Was moimi pracami. 
Suwałki to moje rodzinne miasto, ale od kilku lat szczęśliwie mieszkam na wsi. Jestem miłośniczką kotów, literatury faktu, zdolnych polskich muzyków oraz rękodzieła pod każdą możliwą postacią. Na co dzień pracuję z dziećmi, a w wolnym czasie tańczę, haftuję i odpoczywam ;)
Scrapbooking towarzyszył mi od wielu, wielu lat, ale tylko okazjonalnie. Aż wreszcie postanowiłam, że będę robić to, co w życiu najbardziej kocham... A kocham TWORZYĆ! Staram się robić różnorodne prace: kartki, albumy, notesy, home decor i wszystko to, co wiąże się z kreatywnością. Najbardziej lubię pracować nad nietypowymi projektami. W przyszłości chciałabym zgłębić tajniki mediowania.

Moje miejsca w sieci:
FB: https://www.facebook.com/kinia.kimami/?modal=admin_todo_tour
IG: https://www.instagram.com/kimami.lov/?hl=pl
YT: https://www.youtube.com/channel/UCdBuOaLk12q_BjcLAK_7yCA

 

Witajcie !
Mam na imię Kasia, w sieci znajdziecie mnie pod marką Beauty Art.
Tychy to moje rodzinne miasto w którym mieszkam, pracuję i tworzę. Jestem żoną i mamą . Moim życiem zawodowym rządzą cyferki. Pomagam w finansowaniu marzeń, a po pracy zamieniam komputer na papier, nożyczki i tworzę.
Scrapbooking towarzyszy mi w życiu od wielu lat. Zaczęło się od jednej bardzo ważnej kartki na 90 Urodziny mojej Babci i tak już zostało :-) Rękodzieło jest tym co Kocham, moim papierowym królestwem.
Tworzę głównie kartki, najczęściej w formie Exploding Boxów. W moich social mediach znajdziecie również prace w zupełnie innych formach. Moje projekty są bardzo przestrzenne, bogato zdobione
z wieloma drobnymi elementami . Zawsze bardzo estetycznie wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy element.
Być tu z Wami jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Mam nadzieję, że moje prace z Tekturkowo będą dla Was inspirujące. Zawsze pamiętajcie, że marzenia się spełniają tylko trzeba do nich dążyć i nigdy nie odpuszczać. Ja jestem dowodem na to, że jest to możliwe. Jestem tu dziś z Wami :-)

Moje miejsce w sieci
FB: https://www.facebook.com/BeautyArttworzonezPasja
IG: https://www.instagram.com/beautyart_handmade/

 

Cześć!
Mam na imię Justyna, a w social media działam jako Ciastkove. Pochodzę z okolic Poznania, ale od kilku lat mieszkam w Niemczech. Aktualnie również mama małego brzdąca o imieniu Laura :) Kocham poznawać świat i lokalną kuchnię, podróże to jedna z moich pasji:) Scrapbooking poznałam dzięki koleżance kilka lat temu i od tamtego czasu przepadłam. Uwielbiam tworzyć kartki warstwowe i exploding boxy, od jakiegoś czasu doszkalam się również w tworzeniu albumów :) Odkąd pamiętam byłam kreatywną duszą, lubiłam sama tworzyć dekoracje i ozdoby do domu, co robię z wielką chęcią do dziś.  Najlepiej czuję się w stylu romantycznym, w pastelowych kolorach, z wykorzystaniem koronek, perełek i ręcznie robionych kwiatów z foamiranu, Lubię również wykorzystywać papier kraftowy i nadawać pracom bardziej rustykalny klimat.  Bardzo cieszę się, że będę mogła Was inspirować i sama uczyć się nowych rzeczy.

Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/ciastkove/
IG:  https://www.instagram.com/ciastkove/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCK8LBlaAu17hTh4VFNKzpYg
Pinterest: https://pl.pinterest.com/ciastkove/_saved/
www:  https://ciastkove.pl/

Witajcie!
Mam na imię  Andżelika ale dla znajomych Andzela. Moją przygodę ze scrapbookingiem zaczęłam od wykonania kartki na ślub znajomych i od tego momentu zakochałam się w scrapie. Jest to moja pasja, która pochłonęła mnie bezgranicznie, cały czas uczę się i rozwijam. Uwielbiam tworzyć rzeczy z papieru oraz próbuję swoich sił w mixmediach. Bardzo lubię połączenie obu tych technik co sprawia mi ogromną frajdę. 
Zapraszam serdecznie na mojego fanpage na FB i IG AndzelArtScrap 

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/andzelartscrap-108630644359259
IG: https://www.instagram.com/andzelart_scrap/

   

Cześć!
Jestem Gosia, tworzę Papierololo, które już stało się moją pracą na drugi etat. 
Rękodzieło i ogólnie sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Począwszy od dziecka i prostych prac rękodzielniczych, po naukę rysunku i malarstwa.  Scrapbooking poznałam, gdy szukałam prezentu świątecznego lub możliwości zrobienia go samodzielnie. Wówczas nie było tyle twórców w Polsce, co obecnie. Pamiętam, jak było zaledwie parę polskich firm i edukatorek z naszej branży. Cieszy mnie, że jest nas tutaj więcej i więcej!
Największą miłością dążę albumy, choć sama długo nie posiadałam własnego - jak to się mówi szewc bez butów chodzi. Jednak nie samymi albumami człowiek żyje. Tworzę kartki, exploding box'y, czekoladowniki i coraz częściej inne formy przestrzenne. Można powiedzieć, że raczkuję w mix mediach. Stopniowo poznaję różne preparaty i coraz śmielej używam ich w swoich pracach. Jeśli więc podobnie do mnie jesteście otwarci na rozwój i nowości w scrapbookingowym świecie, to zapraszam do czujnego obserwowania inspiracji dla Tekturkowo.

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/papierololo/
IG:  https://www.instagram.com/papierololo/
YT: https://youtube.com/channel/UC5HEqxDCHTkvOwiFTaicKrg

Hej!
Jestem Monika pochodzę i mieszkam na wsi w pobliżu Poznania - prywatnie  żona i mama trójki dzieci, a zawodowo zajmuję sie  pracą z dziećmi w przedszkolu. Uwielbiam jazdę na rowerze, eksperymentowanie w kuchni i obcowanie z naturą - mój sposób relaksu i czerpania weny to długi spacer do lasu.
Scrapbookingiem zajmuje się juz ok 4 lata - moja przygoda zaczęła sie od zaproszeń na chrzest córki i tak się zakochałam w papierach, że nie potrafię przestać tworzyć - w mojej pracowni powstają kartki na różne okazje, czekoladowniki oraz coraz częściej prace mixmediowe - które pozwalają mi ekspertmentowac z fakturą i kolorem. Pracownia to moja oaza i miejsce relaksu - to tu nabieram dystansu do świata, odprężam się.
Jestem niezmiernie szczęśliwa móc dołączyć do tak wspaniałego zespołu i pracować na waszych produktach, które są zawsze obecne w mojej pracowni.

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/M.MikaCard
IG: https://www.instagram.com/moomika.card/

   

Cześć!
Mam na imię Gosia, a w sieci znajdziecie mnie jako Po Godzinach MHK. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Koszalina.
Dlaczego Po Godzinach? Ponieważ papier to moja pasja i oderwanie po godzinach korpo pracy w firmie farmaceutycznej. Wszystko zaczęło się 3 lata temu od mojej córki Tosi i wtedy myślałam, że to kompletnie nie dla mnie. Och, jakże się myliłam. Spróbowałam raz i przepadłam. Najczęściej wykonuję kartki i exploding box, ale formy typu album, tag, home decor czy LO też nie są mi obce. Trochę mniej lubimy się ze skomplikowanym mediowaniem, jednak jako dodatek czasami przemycam media w swoich pracach. Od jakiegoś czasu robię też sama kwiatki z foamiranu i papieru akwarelowego.
Bardzo się cieszę i jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogłam dołączyć do zespołu projektowego Tekturkowo. Mam nadzieję, że moje prace trafią w Wasze artystyczne gusta, bo na pewno będę je tworzyć z zapałem i wielką przyjemnością!

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/pogodzinach.mhk
IG: https://www.instagram.com/po.godzinach.mhk/

   

 

Witajcie!
Nazywam się Magda, scraperka, która swoją twórczość publikuje pod nazwą Paperlikeme. Pochodzę z Gdańska ale od kilkunastu lat mieszkam na Zielonej Wyspie.
Odkąd pamiętam, zawsze drzemał w mnie mały artysta.  Zaczęło się od tworzenia dekoracji do domu, poprzez zdobienie  tortów, aż w końcu natknęłam się na scrapbooking, który oczywiście skradł me serce. Kartki, LO i journale to moje ulubione formy. Lubię prace warstwowe, ozdobione ręcznie wykonanymi kwiatami.. Ostatnimi czasy wplatam do scrapu nieco mediów i to właśnie łączenie tych dwóch technik sprawia mi największą radość, a uzyskane projekty potrafią zaskoczyć swoją nieprzewidywalnością i pięknem. Mam jeszcze jedną pasję, a właściwe to nasze wspólne rodzinne hobby, a mianowicie sport - kochamy aktywnie spędzać czas czy to na spacerach, basenie czy też siłowni. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do niezwykłego "Tekturkowego" DT i  że będę mogła się dzielić z Wami moją pasją i inspiracjami.

Moje miejsca w sieci:

FB: https://www.facebook.com/paperlikeme
IG: https://www.instagram.com/paperlikeme/
https://www.paperlikeme.com/blank

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl