Design Team

   

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 

Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.

Moje miejsca w sieci:
FB:https://m.facebook.com/Magdalia-rękodzieło-z-wyobraźnią-333836838627 
YT: https://www.youtube.com/channel/UCQdaQqDoGWy7gECc9KWkTAA

 

Witajcie!
Nazywam się Magda, scraperka, która swoją twórczość publikuje pod nazwą Paperlikeme. Pochodzę z Gdańska ale od kilkunastu lat mieszkam na Zielonej Wyspie.
Odkąd pamiętam, zawsze drzemał w mnie mały artysta.  Zaczęło się od tworzenia dekoracji do domu, poprzez zdobienie  tortów, aż w końcu natknęłam się na scrapbooking, który oczywiście skradł me serce. Kartki, LO i journale to moje ulubione formy. Lubię prace warstwowe, ozdobione ręcznie wykonanymi kwiatami.. Ostatnimi czasy wplatam do scrapu nieco mediów i to właśnie łączenie tych dwóch technik sprawia mi największą radość, a uzyskane projekty potrafią zaskoczyć swoją nieprzewidywalnością i pięknem. Mam jeszcze jedną pasję, a właściwe to nasze wspólne rodzinne hobby, a mianowicie sport - kochamy aktywnie spędzać czas czy to na spacerach, basenie czy też siłowni. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do niezwykłego "Tekturkowego" DT i  że będę mogła się dzielić z Wami moją pasją i inspiracjami.

Moje miejsca w sieci:

FB: https://www.facebook.com/paperlikeme
IG: https://www.instagram.com/paperlikeme/
https://www.paperlikeme.com/blank

 Witajcie !
Mam na imię Kasia, w sieci znajdziecie mnie pod marką Beauty Art.
Tychy to moje rodzinne miasto w którym mieszkam, pracuję i tworzę. Jestem żoną i mamą . Moim życiem zawodowym rządzą cyferki. Pomagam w finansowaniu marzeń, a po pracy zamieniam komputer na papier, nożyczki i tworzę.
Scrapbooking towarzyszy mi w życiu od wielu lat. Zaczęło się od jednej bardzo ważnej kartki na 90 Urodziny mojej Babci i tak już zostało :-) Rękodzieło jest tym co Kocham, moim papierowym królestwem.
Tworzę głównie kartki, najczęściej w formie Exploding Boxów. W moich social mediach znajdziecie również prace w zupełnie innych formach. Moje projekty są bardzo przestrzenne, bogato zdobione
z wieloma drobnymi elementami . Zawsze bardzo estetycznie wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy element.
Być tu z Wami jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Mam nadzieję, że moje prace z Tekturkowo będą dla Was inspirujące. Zawsze pamiętajcie, że marzenia się spełniają tylko trzeba do nich dążyć i nigdy nie odpuszczać. Ja jestem dowodem na to, że jest to możliwe. Jestem tu dziś z Wami :-)

Moje miejsce w sieci
FB: https://www.facebook.com/BeautyArttworzonezPasja
IG: https://www.instagram.com/beautyart_handmade/

Cześć!
Jestem Gosia, tworzę Papierololo, które już stało się moją pracą na drugi etat. 
Rękodzieło i ogólnie sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Począwszy od dziecka i prostych prac rękodzielniczych, po naukę rysunku i malarstwa.  Scrapbooking poznałam, gdy szukałam prezentu świątecznego lub możliwości zrobienia go samodzielnie. Wówczas nie było tyle twórców w Polsce, co obecnie. Pamiętam, jak było zaledwie parę polskich firm i edukatorek z naszej branży. Cieszy mnie, że jest nas tutaj więcej i więcej!
Największą miłością dążę albumy, choć sama długo nie posiadałam własnego - jak to się mówi szewc bez butów chodzi. Jednak nie samymi albumami człowiek żyje. Tworzę kartki, exploding box'y, czekoladowniki i coraz częściej inne formy przestrzenne. Można powiedzieć, że raczkuję w mix mediach. Stopniowo poznaję różne preparaty i coraz śmielej używam ich w swoich pracach. Jeśli więc podobnie do mnie jesteście otwarci na rozwój i nowości w scrapbookingowym świecie, to zapraszam do czujnego obserwowania inspiracji dla Tekturkowo.

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/papierololo/
IG:  https://www.instagram.com/papierololo/
YT: https://youtube.com/channel/UC5HEqxDCHTkvOwiFTaicKrg

 

Hej!
Jestem Monika pochodzę i mieszkam na wsi w pobliżu Poznania - prywatnie  żona i mama trójki dzieci, a zawodowo zajmuję sie  pracą z dziećmi w przedszkolu. Uwielbiam jazdę na rowerze, eksperymentowanie w kuchni i obcowanie z naturą - mój sposób relaksu i czerpania weny to długi spacer do lasu.
Scrapbookingiem zajmuje się juz ok 4 lata - moja przygoda zaczęła sie od zaproszeń na chrzest córki i tak się zakochałam w papierach, że nie potrafię przestać tworzyć - w mojej pracowni powstają kartki na różne okazje, czekoladowniki oraz coraz częściej prace mixmediowe - które pozwalają mi ekspertmentowac z fakturą i kolorem. Pracownia to moja oaza i miejsce relaksu - to tu nabieram dystansu do świata, odprężam się.
Jestem niezmiernie szczęśliwa móc dołączyć do tak wspaniałego zespołu i pracować na waszych produktach, które są zawsze obecne w mojej pracowni.

 Moje miejsca w sieci to:
FB: https://www.facebook.com/M.MikaCard
IG: https://www.instagram.com/moomika.card/

   
Cześć wszystkim !
Mam na imię Magdalena ale wszyscy mówią na mnie Madzia :) Z zawodu jestem nauczycielem w Przedszkolu ale w teraz jestem zakręconą mamusią na pełnym etacie. W social mediach znajdziecie mnie pod nazwą Art - Ręcznie. Tam ostatnio prężnie działam. Swoją przygodę z rękodziełem zaczęłam na studiach. Musiałam wykonać kukiełki do teatrzyku dziecięcego. Moje kukiełki tak się spodobały, że postanowiłam trochę podziałać manualnie. Moja pasja to Makrama! Uwielbiam sploty, wiązania i wszelakie węzły. Jest to bardzo wyciszające i odprężające dla mnie. Serio polecam! Wykonuje również różne ramki: metryczki urodzenia, macrame doll (ostatnio hit), pamiątki na chrzest i inne okazje. Interesuje mnie także florystyka i dekoracje z nią związane. Robię również dekoracje balonowe co sprawia mi ogromną radość. Cały czas staram się rozwijać i poszerzać moje zainteresowania. Pozytywne nastawienie do życia to moja podstawa. Nie ma sytuacji bez wyjścia.
Bardzo się cieszę, że od dziś dołączę do zespołu Tekturkowo. Obiecuje nie zawieść i przykładać się do swojej pracy jeszcze bardziej. Wyrozumiałość mile widziana :)
 
Moje miejsca w sieci to:
 

Cześć, mam na imię Ania.
W sieci znajdziecie mnie jako Pracownia Ani. Pochodzę z Gdyni, wychowałam się w Świnoujściu, a odkąd wyjechałam na studia mieszkam i pracuje w Szczecinie. Jestem szczęśliwą mężatką. Na codzień pracuje w administracji kontrolując prawidłowe wydatkowanie środków z UE dla rolników. Uwielbiam podróże, górskie wędrówki i zimę. Jest zresztą tego długa lista co sprawia mi w życiu przyjemność. Cieszę się z drobiazgów. Już 10 lat tworzę sobie w domowym zaciszu gdzie udało mi się stworzyć swoją pracownię. Od dziecka lubiłam prace ręczne i coś co mogę zrobić sama. Robiłam nawet dekoracje kwiatowe na swój ślub, o zaproszeniach nie zapominając. Najczęściej robię kartki, boxy. Lubię albumy chociaż są pracochłonne. W ostatnim czasie także mix mediowe prace pojawiają się w mojej pracowni. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! Jestem zaszczycona, że dołączyłam do fantastycznego zespołu DT Tekturkowo.

Moje miejsce w sieci:
FB: https://www.facebook.com/PracowniaAni
IG: https://instagram.com/pracownia_ani?igshid=YmMyMTA2M2Y=

   
Witajcie.
Mam na imię Sylwia. Możecie mnie kojarzyć jako p.s.papierowy_skowronek
Prywatnie - żona i mama 2 cudownych chłopaków. To wieczorami zasiada do biurka i tworzę. Wtedy to odpoczywam i odprężam się. Od ok. 2 lat tak oficjalnie zaczęłam zabawę z scrapbookingiem. Z każdą pracą uczę się czegoś nowego. Coraz bardziej przekonuję się do różnorodnych dodatków (tekturek, koronek, kwiatów, błyskotek itd).  Głównie tworzę kartki w różnych formach, ale jestem otwarta na nowe wyzwania. Kocham bawić się foamiranem. Do każdej pracy uwielbiam tworzyć indywidualne kwiaty.  Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do zespołu. Jest mi bardzo miło, że mogę inspirować i zachęcać innych do tworzenia z Tekturkowo.
 
Moje miejsce w sieci to:

 

   
   
   
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl