Design Team

   

Tu Magda, aktualnie z Poznania :) rękodzieło (w różnych formach), towarzyszyło mi od zawsze. Jakieś trzy lata temu na dobre pochłonęły mnie papiery i zaczęłam na poważnie swoją przygodę ze scrapbookingiem. Fanka folkowych motywów, miłośniczka słoneczników, amatorka pieszych wycieczkach po górach, ciągle szukająca sobie kreatywnych zajęć - to w skrócie o mnie. 

Jestem dumna, że znalazłam się w DT Tekturkowo i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować swoimi pracami.

Moje miejsca w sieci:

FACEBOOK

YOUTUBE

Witajcie!
Nazywam się Magda, scraperka, która swoją twórczość publikuje pod nazwą Paperlikeme. Pochodzę z Gdańska ale od kilkunastu lat mieszkam na Zielonej Wyspie.
Odkąd pamiętam, zawsze drzemał w mnie mały artysta.  Zaczęło się od tworzenia dekoracji do domu, poprzez zdobienie  tortów, aż w końcu natknęłam się na scrapbooking, który oczywiście skradł me serce. Kartki, LO i journale to moje ulubione formy. Lubię prace warstwowe, ozdobione ręcznie wykonanymi kwiatami.. Ostatnimi czasy wplatam do scrapu nieco mediów i to właśnie łączenie tych dwóch technik sprawia mi największą radość, a uzyskane projekty potrafią zaskoczyć swoją nieprzewidywalnością i pięknem. Mam jeszcze jedną pasję, a właściwe to nasze wspólne rodzinne hobby, a mianowicie sport - kochamy aktywnie spędzać czas czy to na spacerach, basenie czy też siłowni. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do niezwykłego "Tekturkowego" DT i  że będę mogła się dzielić z Wami moją pasją i inspiracjami.

Moje miejsca w sieci:

FACEBOOK

INSTAGRAM

BLOG

 Cześć!

Jestem Gosia, tworzę Papierololo, które już stało się moją pracą na drugi etat. 
Rękodzieło i ogólnie sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Począwszy od dziecka i prostych prac rękodzielniczych, po naukę rysunku i malarstwa.  Scrapbooking poznałam, gdy szukałam prezentu świątecznego lub możliwości zrobienia go samodzielnie. Wówczas nie było tyle twórców w Polsce, co obecnie. Pamiętam, jak było zaledwie parę polskich firm i edukatorek z naszej branży. Cieszy mnie, że jest nas tutaj więcej i więcej!
Największą miłością dążę albumy, choć sama długo nie posiadałam własnego - jak to się mówi szewc bez butów chodzi. Jednak nie samymi albumami człowiek żyje. Tworzę kartki, exploding box'y, czekoladowniki i coraz częściej inne formy przestrzenne. Można powiedzieć, że raczkuję w mix mediach. Stopniowo poznaję różne preparaty i coraz śmielej używam ich w swoich pracach. Jeśli więc podobnie do mnie jesteście otwarci na rozwój i nowości w scrapbookingowym świecie, to zapraszam do czujnego obserwowania inspiracji dla Tekturkowo.

 Moje miejsca w sieci to:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Hej!
Mam na imię Kasia, tworzę pod pseudonimem Nesme moja pracownia.
Rękodzieło to moja pasja, którą z przyjemnością się dziele z Wami.
Moje prace są różnorodne od C&S po bogate warstwowe kartki.
 

Moje miejsca w sieci to:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

BLOG

 

 

Cześć wszystkim!
Mam na imię Aneta, w sieci znajdziecie mnie  jako - Kartka z Kwiatkiem. Mieszkam w Tarnowskich Górach. Prywatnie żona i mama 2 dzieci. Przez ostatnie 4 lata zanurzyłam się w świecie scrapbookingu i przepadłam. Jestem pasjonatką tworzenia kartek na różne okazje, ale to prace dziecięce są tym, co najbardziej napędza moją wyobraźnię. Dziecięce tematy są dla mnie wyjątkowe, ponieważ pozwalają mi tworzyć projekty, które przynoszą radość zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.
Moje projekty są różnorodne, ale zawsze z bogatą kompozycją jak to mówią ,,na bogato,, :) z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. 
W moich pracach, znajdziecie również kwiaty z materiału które sama wykonuję - jest to bardzo relaksujące;)
Jestem zaszczycona, że mogę dołączyć do fantastycznego zespołu Tekturkowo.

Moje miejsca w sieci:

FACEBOOK

INSTAGRAM

   

Cześć!
Mam na imię Monika. Aktualnie mieszkam w Redzie. W sieci możecie obejrzeć moje prace pod nazwą Papierowy kącik. Tworzyć zaczęłam tak na dobre z początkiem 2020 roku. Zaczęło się od stworzenia zaproszeń na roczek córki i totalnie przepadałam. Świat papieru i nożyczek mnie pochłonął. Zaczęłam od tworzenia kartek, a aktualnie cały czas się rozwijam. Poznaję nowe formy i możliwości. Uwielbiam tekturki z Tekturkowo i praca w DT będzie dla mnie ogromną szansą na rozwój i na pewno niesamowitą przygodą.

Moje miejsca w sieci:

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

Dzień Dobry Wszystkim!  
Mam na imię Justyna lecz w świecie internetu zobaczycie mnie jako u Dżastii. Rękodzieło w różnej formie jest ze mną od zawsze, ale intensywnie rozwija się od 2012 roku. Tworzę głównie kartki i dekoracje świąteczne, w tym także bombki, ale bliskie są mi także inne formy. Moje prace charakteryzują się bogatymi kompozycjami, lubię używać licznych warstw i mieszać techniki. Nie boję się wyzwań i ciągle szukam nowych pomysłów. Prywatnie jestem mamą, żoną i właścicielką czarnego kota.
Jest mi ogromnie miło, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją, inspirować i tworzyć razem z wyjątkowym zespołem Tekturkowo.
 
Moje miejsca w sieci to:
   
 

 

   
    
   
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl